Regiofun – poradnik

Turystyka regionalna – Hotele, parki rozrywki, eventy…

Namioty eventowe ( tu strona ), zyskują coraz większą popularność wśród osób organizujących różnego rodzaju uroczystości, spotkania i bankiety. Wiele wesel odbywa się w takim otoczeniu, podobnie jest w przypadku spotkań i wypadów biznesowych. Z pewnością na korzyść tej opcji przemawia jej stosunkowo niska cena w porównaniu z wynajmem sali. Nie bez znaczenia jest także mobilność namiotów eventowych, które można rozłożyć w niemalże każdej przestrzeni. Nowoczesny sprzęt sprawdza się także przy gorszej pogodzie, możemy liczyć na wodoodporne ściany i sufity. Przy upale istnieje możliwość otwarcia jeden ze ścian i wpuszczenia nieco powietrza.

 

Co powinno nas interesować, gdy zamierzamy postawić na namioty eventowe?

 

  • Solidna konstrukcja powinna być najważniejszą kwestią, zwłaszcza jeśli organizujemy większe wydarzenie. Pozwala to na uniknięcie wpadki oraz w wielu przypadkach zapewnia bezpieczeństwo osobom znajdującym się w namiocie eventowym.
  • Walory estetyczne również odgrywają ważną rolę i warto o tym pamiętać podczas podejmowania decyzji. Ciekawe projekty, nietypowe kształty i wykończenia, to wszystko będzie widoczne na zdjęciach ze ślubu lub spotkania.
  • Namioty eventowe możemy montować sami, jednak większość dobrych firm oferuje możliwość szybkiego montażu i demontażu sprzętu przed i po wydarzeniu. Warto przemyśleć taką opcją.
  • Kolejną istotną sprawą jest to, czy wolimy wypożyczyć, czy też zakupić namioty eventowe na stałe.

 

Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *