Regiofun – poradnik

Turystyka regionalna – Hotele, parki rozrywki, eventy…

Coraz więcej osób decyduje się na spędzenie urlopu w polskich górach, w których nie można się nudzić. Aby taki urlop był dla nich przyjemny muszą wybrać idealny nocleg, jak np. apartamenty. Kościelisko oraz inne miejscowości w okolicy Zakopanego cieszą się wielką popularnością. Gdzie szukać apartamentów w Kościelisku? Interesującą ofertę ma mountain-apartments.com.pl . Wiele osób znajdzie w niej odpowiedni nocleg dla siebie w korzystnej cenie.

Jeżeli interesuje Państwa skorzystanie oraz zobaczenie głównych atrakcji zimowej stolicy Tatry, np. przejazd dorożką przez miasto, muzea oraz chcecie przez większość czasu odpocząć od tłoku, najlepszym wyborem będzie Dolina Kościeliska, w której znajdziecie Państwo luksusowe apartamenty. Kościelisko znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Zakopanego, ale jest z nim dobrze skomunikowane i przede wszystkim jest, co pozwoli na zobaczenie tych dwóch miejscowości. Jako, że w Kościelisku jest ciszej, jeszcze bardziej wypoczniecie.

Do jakich górskich miast wyjeżdżają najczęściej Polacy?

Miejscowość

Procent turystów w górach

Zakopane i okolice np. Kościelisko

11%

Karpacz

5%

Wisła

4,7%

Ustroń

4,5%

Szklarska Poręba

3,5%

Krynica Zdrój

3%

Bukowina Tatrzańska

1,2%

Lądek Zdrój

1%

Świeradów Zdrój

0,8%

Jak dużym zainteresowaniem obecnie cieszą się apartamenty? Kościelisko, Karpacz oraz Wisła notują największą liczbę osób wybierających nocleg w pensjonacie albo apartamencie.

Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *