Regiofun – poradnik

Turystyka regionalna – Hotele, parki rozrywki, eventy…

Efekt programu 500+ widoczny jest w Polsce gołym okiem. W okresie wakacji coraz większym zainteresowaniem cieszą się różnorodne noclegi. Zator, w którego okolicach działa www.parkhotellyson.pl , to miejsce systematycznie zyskujące na popularności nie jako „przelotówka” do turystycznego celu, ale samodzielny cel turystycznej eskapady. Oferuje ono przyjezdnym, często nieco znużonym wielkomiejskim Krakowem, wiele atrakcji i ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu, a także wspaniałe noclegi.

W Zatorzu można wziąć udział w sławetnych Dniach Karpia. Odbywają się one każdego roku, a w ich trakcie możemy posmakować niepowtarzalnie przyrządzonych ryb tego gatunku. Na noclegi (Zator to miejscowość, o której mowa) warto zdecydować się również z tej przyczyny, że szczyci się ona posiadaniem wielu zabytków o dużym znaczeniu kulturowym i historycznym. Ponadto, nieopodal Zatorza znajduje się bardzo wiele noclegów i obiektów rozrywkowych, których odwiedzenie gwarantuje nie tylko świetną zabawę, ale również przeżycie silnych emocji. Wszystkim osobom poszukującym adrenaliny polecić należy zwłaszcza park o zachęcająco brzmiącej nazwie Energylandia, ukierunkowany na zapewnienie atrakcji nie tylko dzieciom, ale również osobom dorosłym.

Polacy podróżują coraz częściej, gdyż mogą liczyć na stałe do wpływy do domowych budżetów. Wszędzie tam, gdzie w cenie są dobre noclegi (Zator jest tylko jednym z wielu takich miejsc), są one szybko sprzedawane. Najczęściej w sezonie trudno jest dokonać jakiejkolwiek rezerwacji. Jeśli nie chcemy zostać na przysłowiowym „lodzie” i spędzać wakacji z dziećmi w domu, już zimą zatroszczmy się o nasz letni pobyt i miejsce idealne do noclegów.

Hotele i noclegi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *