Regiofun – poradnik

Turystyka regionalna – Hotele, parki rozrywki, eventy…

Jakie czasy, taka nauka. Stacjonarne szkoły, w tym szkoły językowe są zamknięte, a jedynym wyjściem z takiej sytuacji jest nauka online z lektorem.

Firma learnetio.pl dla której podstawą jest język angielski, oferuje szeroki wybór znakomitych lektorów, z którymi możemy przecież kontaktować się z dowolnego zakątka świata. Na tym polega ta gigantyczna wyższość formuły online od miejscowej lub tez stacjonarnej. Z lektorami możemy się spotykać w wybranych przez nas godzinach lub tez odgórnie narzuconych przez szkołę. Język angielski w każdym domu. Brzmi taki slogan zabawnie, ale z lektorem, który jest mistrzem w swoim fachu możemy tego dokonać. Angielski jest popularny, wielu nauczycieli pragnie przybliżyć arkana tego języka, ostatnio jedynie online. Taka jest przewrotna „uroda” pandemii.

Choroba wtargnęła w nasze życie i określenie online jest trwałym wyznacznikiem nie tylko obecnego dwudziestego pierwszego stulecia, ale wyznacznikiem chorób cywilizacyjnych, w tym powszechnej na całym globie pandemii. Cierpliwość jest cnotą, więc wiemy, że musimy to przeczekać. Angielski nie zginie. Z lektorem przebrniemy przez gąszcz nowo powstałych przez epidemię zwrotów. Tyle epidemii przewijało się przez naszą starą, ukochaną Europę, że i kolejna nie sprawi, że zagnie gdzieś etos Europejczyka. Byle nie dać się zwariować. Wystarczy, że będziemy o siebie nawzajem dbać, przestrzegać restrykcji związanych z pandemią i wszystko zakończy się dobrze.

Wkrótce znów będziemy mieli możliwość zwiedzania cudownych zakątków w egzotycznych krajach lub pozornie zwykłe zwiedzanie Londynu z innej strony, niż proponuje to meanstreamowa turystyka.

Szkolenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *