Regiofun – poradnik

Turystyka regionalna – Hotele, parki rozrywki, eventy…

Terapia Gersona jest znakomitym sposobem na walkę z chorobami nowotworowymi i innymi chorobami cywilizacyjnymi. Sporo ważnej i bardzo ciekawej informacji można znaleźć w książce „Cud Terapii Gersona”, która można zamówić na stronie well-ness.pl . Leczenie można prowadzić zarówno w domu jak i w klinice. W Europie istnieje wyłącznie jedna taka klinika w Budapeszcie, która stosuję terapię Gersona w leczeniu różnych schorzeń. Koszty leczenia sięgają 10 000 dolarów oraz dodatkowo parę tysięcy trzeba będzie wydać na suplementy diety, bez których terapia nie ma racji bytu. Na całym świecie są tylko dwie kliniki, które przy pomocy terapii Gersona przewracają pacjentom chorym na raka zdrowie i energię, druga taka klinika znajduje się w Meksyku. Dla czego tak mało ośrodków tego tupu? Być może dlatego, że efektywność terapii Gersona nadal nie została udowodniona naukowo.

A koszty leczenia są bardzo wysokie. Jednak leczenie w klinice nie jest jedynym wyjściem, jeżeli człowiek nie może sobie pozwolić tego, zawsze można spróbować w warunkach domowych.

Ważne, żeby lewatywę wykonywać dokładnie zgodnie z instrukcją, gdyż kawa jeżeli jest dłużej trzymana w jelitach niż jest to zalecane, może spowodować efekt odwrotny czyli zwiększyć wchłanialność toksyn.

Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *