Regiofun – poradnik

Turystyka regionalna – Hotele, parki rozrywki, eventy…

Metamorfozy Online jako firma szkoleniowa, poleca podczas swoich sesji coachingu skorzystanie z metody autorstwa Vadima Zelanda. Metoda ta propagowana przez Rosjanina zwana jest traserfingiem rzeczywistości. Jest to metoda ceniona przez liczne klientki firmy ponieważ dostarcza konkretnych narzędzi pomagających rozwiązywać nurtujące je problemy oraz kwestie. Jest to metoda pomagająca dokonać konkretnych zmian osobistej rzeczywistości.

Ważną cechą jest to, że jest to metoda dla osób, które lubią konkretny przepis na sukcesy, poparty pozytywnymi efektami jego zastosowania. Narzędzia transerfingu rzeczywistości zastosowane zgodnie z przepisem przynoszą konkretne zmiany w życiu adeptki tej sztuki. Prawdą jest bowiem, że najlepiej kiedy zmiany są przez nas wprowadzane według naszego planu oraz zapotrzebowania. W transerfingu rzeczywistości nie obowiązuje zdanie, że życie nam się przydarza lub, że wręcz jesteśmy bezwładnym listkiem niesionym przez fale nurtu życia i nie mamy najmniejszego wpływu na to czego doświadczamy. Owszem tu jesteśmy w nurcie życia ale na określonej przez nas fali tego nurtu. Jak w wielkim sklepie życia wybieramy taki wariant rzeczywistości, który nam najbardziej odpowiada. Część klientek przystępuje do korzystania z tej metody w momencie kiedy ich życie zabrnęło w ślepy zaułek.

Próbując wcześniej innych rozwiązań, które nie przyniosły oczekiwanych efektów, decydują się na skorzystanie z narzędzi jakie proponuje transerfing rzeczywistości. Oczywiście można tą metodę zacząć wdrażać w swoje życie samodzielnie, na przykład po przeczytaniu książki lub książek Vadima Zelanda. Jednak czy nie będzie bardziej efektywne skorzystanie z pomocy osoby będącej praktykiem tej metody? Zwłaszcza jeśli jest to osoba z sukcesem kreująca konkretne rozwiązania w swoim życiu oraz potrafiąca wyszkolić w tym zakresie inne osoby. Transerfing rzeczywistości jest metodą skuteczną oraz efektywną, chwaloną przez osoby, które z niej skorzystały więcej na metamorfoza.online/transerfing-rzeczywistosci – polecamy.
————————————————————————————————————————

Szkolenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *