Regiofun – poradnik

Turystyka regionalna – Hotele, parki rozrywki, eventy…

Chorwacja jest krajem niejednej wyspy, którą warto było by odwiedzić, niestety nie jest to łatwe jeśli chodzi o drogę lądową, na szczęście w dzisiejszych czasach jest to absolutnie możliwe dzięki Sloneczne Rejsy .

Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy wilk morski, który nie boi się tego co niesie otwarta woda powinieneś odwiedzić tutejsze czartery jachtów. Chorwaci mają ich kilka, wybierz ten, który dba o swoich klientów i daje najlepsze możliwości żeglowania w najbardziej luksusowych warunkach. Czartery są bardzo przydatne- przecież mało kogo stać na swój prywatny jacht, Chorwacja na szczęście daje multum możliwości, z których grzech było by nie skorzystać.

Gdzie znajdziemy najbardziej korzystne czartery jachtów?

  • państwo 1000 wysp, dokładniej 1185 wysp, wysepek;

  • na 1777 km wybrzeża Adriatyku znajduje się 47 zamieszkanych i 652 niezamieszkanych wysp;

  • 78 grzbietów morskich i 389 skał;

  • każda wyspa ma swój niezapomniany urok.

Nie ma czasu do stracenia – trzeba szybko rezerwować terminy, ponieważ ten luksus cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród turystów ale i także wśród tubylców. Nie zostawaj w tyle jeśli chodzi o najnowsze luksusy zobacz na stronach internetowych najlepsze czartery jachtów. Żeglowanie daje niezapomniane wrażenia z każdej wyprawy, nie ważne ile razu już to robiłeś, kolejna będzie odkrywaniem kraju na nowo.

Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *