Wolontariat

WOLONTARIUSZE! Potrzebujemy Was!

REGIOFUN jest festiwalem, w organizację którego zaangażowanych jest cały sztab ludzi. Ich wysiłki na nic by się zdały, gdyby nie wsparcie wolontariuszy. To dzięki ich mrówczej pracy udaje się wszystko należycie dociągnąć do szczęśliwego finału. Dlatego liczymy, że jak najwięcej fajnych ludzi nam pomoże i w tym roku. Zapewniamy, że będzie to wspaniałe doświadczenie, pozwalające poznać ciekawe osobowości, wziąć udział w fascynujących wydarzeniach i po prostu dobrze się bawić.

Do zadań wolontariuszy należeć będzie obsługa seansów filmowych odbywających się w ramach festiwalu, pomoc przy organizacji imprez i wydarzeń specjalnych, a także innych formach funkcjonowania Biura Festiwalowego. Godziny dyspozycji podane w tym zgłoszeniu są jedynie wstępne, nie zobowiązują do niczego, dokładny rozkład godzin dyspozycyjności wymagany będzie dopiero w tygodniu poprzedzającym festiwal. Wśród chętnych wybierzemy również grupę specjalnych wolontariuszy tzw. hostów, którzy opiekować się będą w trakcie trwania imprezy gośćmi przybyłymi na festiwal; w szczególności zagranicznymi producentami, reżyserami, działaczami w branży filmowej. Jeżeli są Państwo zainteresowani objęciem tego uprzywilejowanego stanowiska – można to zaznaczyć w formularzu.

Chcesz zostać naszym wolontariuszem wypełnij formularz !Kontakt
Patryk Chromik / Zgłoszenia

Newsletter

O festiwalu

Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych REGIOFUN to jedyna w Europie impreza poświęcona filmom, które powstały dzięki wsparciu regionalnych funduszy filmowych oraz pomocy miast, nagradzająca producentów. Przez sześć październikowych dni pokazujemy w Katowicach najciekawsze fabuły, dokumenty i animacje z całego świata, jakie nie mogłyby zostać zrealizowane, gdyby nie nowoczesny sposób ich finansowania. Spośród tysięcy tytułów starannie wybieramy te obrazy, które mogą widzów wzruszyć, zachwycić, poruszyć lub rozbawić. Nasz festiwal to miejsce spotkań i dyskusji, w których biorą udział producenci, reżyserzy, eksperci i przedstawiciele regionalnych funduszy z całego świata.
więcej

realizacja: deploy s.c.