Wydarzenia branżowe

Spotkania branżowe to czas intensywnych dyskusji, których celem jest integracja środowiska filmowego. Organizowany z myślą o producentach festiwal stwarza okazje do znalezienia zagranicznych partnerów i koproducentów, a także poznania trendów w produkcji filmowej.

Do najważniejszych wydarzeń branżowych festiwalu niewątpliwie należy forum Look For Fund. Dzięki formule spotkań „jeden na jeden” uczestnicy forum mają wyjątkową okazję do zaprezentowania zaproszonym gościom rozwijanych przez siebie projektów oraz zdobycia informacji o możliwościach ich dofinansowania przez regionalne fundusze filmowe.
Możliwość opowiedzenia o swoim pomyśle na film daje również otwarty pitching, poprzedzony profesjonalnym szkoleniem przeznaczonym wyłącznie dla branży filmowej.

Newsletter

O festiwalu

Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych REGIOFUN to jedyna w Europie impreza poświęcona filmom, które powstały dzięki wsparciu regionalnych funduszy filmowych oraz pomocy miast, nagradzająca producentów. Przez sześć październikowych dni pokazujemy w Katowicach najciekawsze fabuły, dokumenty i animacje z całego świata, jakie nie mogłyby zostać zrealizowane, gdyby nie nowoczesny sposób ich finansowania. Spośród tysięcy tytułów starannie wybieramy te obrazy, które mogą widzów wzruszyć, zachwycić, poruszyć lub rozbawić. Nasz festiwal to miejsce spotkań i dyskusji, w których biorą udział producenci, reżyserzy, eksperci i przedstawiciele regionalnych funduszy z całego świata.
więcej

realizacja: deploy s.c.